Dat bereik ik met de polijst-technieken en zaagsel-oven stoken. De terra sigillata (een kleipap of engobe van de allerfijnste kleideeltjes) zorgt voor de speciale glans.
Ik zoek naar tijdloze vormen, die dienen als drager van een eenvoudige door middel van rook gevormde decoratie.
Ook beoefen ik de naked raku techniek.
Ik probeer zo basaal mogelijk te werken en beperk me zoveel mogelijk tot alleen klei, waarbij soms wat kleurstof gebruikt wordt, maar geen glazuur.
Voor de tuinen ben ik torens gaan maken, die buiten in de tuin hun uitkijkplaats vinden tussen de planten.
Hiermee ben ik al een groot aantal jaren bezig en heb cursussen en workshops gevolgd bij een aantal keramisten in binnen- en buitenland (o.a. Etienne de Wulf, Tjok Dessauvage, Patty Wouters, John Nutgens, Anima Roos en David Roberts), die zich vooral bezig houden met rookstook-technieken en raku technieken.
Het draaien heb ik geleerd bij Joop Crompvoets.
Aangesloten bij:
NVK Nederlandse Vakgroep Keramisten.
SKNN Stichting Keramisten Noord Nederland